Wynajmij: Toyota Auris

Toyota Auris

 • Silnik: • Spalanie:

 • Wyposażenie:


  · ABS

  · Asystent pasa ruchu

  · Centralny zamek

  · Elektrycznie ustawiane lusterka

  · Gniazdo USB

  · Bluetooth

  · Elektryczne szyby przednie

  · ESP (stabilizacja toru jazdy)

  · Immobilizer

  · Klimatyzacja automatyczna

  · MP3

  · Poduszka powietrzna kierowcy

  · Przyciemniane szyby

  · Światła do jazdy dziennej

  · Wielofunkcyjna kierownica
Wypożycz

Opis:

Według producenta, Toyota Auris, która niejako zastąpiła popularną Toyotę Corollę, to auto będące jednym z najbezpieczniejszych samochodów. Nie sposób się z tym nie zgodzić – mamy do czynienia z solidnym, mało inwazyjnym autem, które przoduje w testach bezpieczeństwa.

Wśród naszych samochodów do wynajęcia we Wrocławiu znajduje się Toyota Auris z 2015 roku. Auris to samochód, który swoim użytkownikom nie sprawia wielu kłopotów. Kierowcy cenią je za niską awaryjność i bezpieczeństwo - samochód wyposażony jest w system stabilizujący tor jazdy i asystent pasa ruchu, który jest doskonałym rozwiązaniem i pomocą dla kierowcy podczas długich podróży. Skrzynia biegów działa lekko i precyzyjnie.

Nie bez znaczenia pozostają także elementy wykończeniowe wewnątrz auta. Toyota Auris zachwyca swoim uporządkowaniem - intuicyjną deską rozdzielczą. W kabinie pasażera wykorzystano najlepszej jakości materiały, aby zapewnić użytkownikom pełen komfort. Odpowiednio zastosowane materiały przyczyniają się również do wyciszenia wnętrza samochodu przy wzrastającej prędkości.

Nasza Toyota Auris wyposażona jest także w przyciemniane szyby, które pozwolą na większe poczucie prywatności w samochodzie. W ramach dodatkowego wyposażenia, samochód posiada także Bluetooth oraz radio z formatem MP3.