Wynajmij: VW Caddy

VW Caddy

  • Silnik:  • Spalanie:  • Wyposażenie:Wypożycz

Opis:

Volkswagen Caddy to praktyczny i wygodny kombivan z nadwoziem kompaktowym w ofercie wypożyczalni samochodów Wrocław. Tym modelem Volkswagen zostawia swoją konkurencję bardzo daleko w tyle.

To mały i solidny samochód dostawczo-osobowy produkowany od 1979 roku. Jego wersja po liftingu produkowana jest od 2015 roku w fabryce Volkswagena w Poznaniu. W Stanach Zjednoczonych znany jest pod nazwą Rabbit Pick-Up. Kierowcy cenią sobie jego niezawodność i niską awaryjność.

VW Caddy jest komfortowy i pojemny, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Przestrzeń ładunkowa to funkcjonalność zarówno dla klientów biznesowych, jak i rodzin z dziećmi – auto bez problemu pomieści dziecięcy wózek bez potrzeby składania go.

Samochód wyposażony jest w reflektory LED. Użytkownicy Caddy chwalą sobie w samochodzie staranne wykończenie i jakość wykonania. Dla wygody i bezpieczeństwa auto wyposażone jest także w system monitorowania otoczenia Front Assist, system, który uruchamia się i dezaktywuje w zależności od aktualnych warunków oświetleniowych. Doskonałym rozwiązaniem wykorzystanym w samochodzie jest także system rozpoznający zmęczenie kierowcy.