Wynajmij: Peugeot Boxer 10 Euro

Peugeot Boxer 10 Euro

 • Silnik:

  diesel, 3000 cm3 • Spalanie: • Wyposażenie:

  Ogrzewanie postojowe Webasto

  Klimatyzacja

  Tempomat

Wypożycz

Opis:

Długość: 4.85m

Wysokość: 2.1m


Peugeot Boxer 10 Euro to samochód dostawczy. Jest autem dwu-drzwiowym, posiada 3 miejsca pasażerskie i przyczepę, która stanowi doskonałe miejsce do przewozu. Peugeot Boxer 10 Euro jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które planują przeprowadzkę lub transport rzeczy. Wybór tego właśnie samochodu stanowi dobrą opcję dla każdego, kto chciałby przewieźć większą liczbę elementów. Samochód sprawdza się zarówno w warunkach miejskich jak i na dłuższe trasy. Jego wymiary to: długość: 4850 mm, wysokość: 2100 mm. Jest to auto zaprojektowane specjalnie do przewozu, co sprawia że jego funkcjonalność stanowi jego największą zaletę. Jego duża pojemność ułatwi każdą podróż.

Jeśli chcesz wynająć Peugeota Boxera 10 Euro krótko lub długoterminowo, dokonaj rezerwacji telefonicznej lub internetowej albo odwiedź naszą wypożyczalnię. Nasza kadra jest dostępna codziennie, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nasi pracownicy to profesjonaliści, którzy zadbają o państwa komfort i bezpieczeństwo, aby proces wypożyczenia samochodu był dla Państwa łatwy i przyjemny.

Zapraszamy do wypożyczalni samochodów we Wrocławiu, w której będą mogli Państwo tanio wypożyczyć Peugeota Boxera 10 Euro lub inne dostępne auta.