Wynajmij: Opel Meriva

Opel Meriva

 • Silnik:

  diesel, 1700 cm3

 • Spalanie:
  6l/100 km


 • Wyposażenie:
  wspomaganie kierownicy,
  poduszka powietrzna,
  ABS,
  klimatyzacja,
  radio,
  CD


Wypożycz

Opis:
Opel Meriva to samochód osobowy typu minivan. Jest autem pięcio-drzwiowym, posiada 5 miejsc oraz duży bagażnik. Podróż Oplem Merivą jest zatem komfortowa podczas dalekich wycieczek w dużej grupie. Wybór tego właśnie samochodu stanowi dobrą opcję dla rodzin z dziećmi i grup przyjaciół. Samochód sprawdza się zarówno w warunkach miejskich jak i na dłuższe wyjazdy. Jego wymiary to: długość: 4050 mm, szerokość 1694 mm, wysokość 1624 mm. Jest to auto zaprojektowane w niezwykle nowoczesny sposób, posiadający najnowsze technologie, wygodne oraz bardzo funkcjonalne. Jego duża pojemność ułatwi każdą podróż.

Jeśli chcesz wynająć Opla Merivę krótko lub długoterminowo, dokonaj rezerwacji internetowej, telefonicznej lub odwiedź naszą wypożyczalnię. Nasi pracownicy są dostępni codziennie, dwadzieścia cztery godziny na dobę. Nasza kadra zadba o Państwa komfort i bezpieczeństwo oraz ułatwi proces wypożyczenia samochodu.

Zapraszamy do wypożyczalni samochodów we Wrocławiu, w której będą mogli Państwo tanio wypożyczyć Opla Merivę lub inne dostępne auta.